Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 207 155 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


Wydawnictwo Książkowe E-bookowo wydało moją książkę

środa, 24 sierpnia 2016 9:31

 

Wydawnictwo Książkowe

E-bookowo wydało kolejną moją książkę

 

 

"Niezwykłe przygody przedszkolaków" - to zbiór krótkich opowiadań dla dzieci i rodziców, składający się z trzech odrębnych historii dzieci z różnych przedszkoli. Historii z życia, chwilami wesołych, chwilami smutnych. Wszystkie na szczęście kończą się radośnie. Uczą dzieci przyjaźni, miłości do zwierząt, cierpliwości w dążeniu, i wiary w spełnianie marzeń.

 

 

10 Niezwykłe przygody przedszkolaków.jpg

 

Oto link: "Niezwykłe przygody przedszkolaków"

 

 

***

ZAPRASZAM

na mój blog fotograficzny:

 

Na cętce źrenicy i w obiektywie > link

 komentarze (3) | dodaj komentarz

Wydawnictwo Książkowe E-bookowo wydało moją książkę "Marek i Jarek witają nowych kolegów"

wtorek, 16 sierpnia 2016 17:22

 

Wydawnictwo Książkowe

E-bookowo wydało kolejną moją książkę

 

 

"Marek i Jarek witają nowych kolegów" - to opowiadanie dla dzieci i rodziców, mówiące o wesołych perypetiach dwóch braci związanych z przygotowaniami do uroczystego przywitania nowych przedszkolaków. Chłopcy bardzo się cieszą, że do ich grupy „straszaków” dojdą nowe dzieci . Tylko czasami trudno im się porozumieć w niektórych ważnych kwestiach związanych ze sposobem ich przywitania. Głównie szło o czerwoną różę. Różę, która będzie chłopców prześladować od pierwszych stron opowiadania. I nie tylko chłopców. Kogo jeszcze?

 

 

9 Marek i Jarek witają nowych kolegów.jpg

 

Oto link: "Marek i Jarek witają nowych kolegów"

 

 

***

ZAPRASZAM

na mój blog fotograficzny:

 

Na cętce źrenicy i w obiektywie > link

 komentarze (0) | dodaj komentarz

Wydawnictwo E-bookowo wydało moją baśń "Barbedetlandia - Miłość Króla Napoleona"

czwartek, 11 sierpnia 2016 19:43

 

Wydawnictwo Książkowe

E-bookowo wydało kolejną moją książkę

 

 

 

"Barbedetlandia - Miłość Króla Napoleona" - jest to baśń o Królu Napoleonie I Barbedet, zwanym Napolciem, i jego ogromnych perypetiach związanych z odnalezieniem ukochanej, Księżniczki Indii, która w niewytłumaczalny sposób zaginęła w dniu ich ślubu. W trakcie poszukiwań ukochanej, Królowi Napoleonowi przyszło pokonywać wiele trudności i ogrom niebezpieczeństw. Wszystko te trudności i niebezpieczeństwa pokonuje jednak, dzięki pomocy swych najwierniejszych druhów: Papkoja i Sławoja oraz oddanych mu rycerzy. W poszukiwaniu Księżniczki Indii pomaga mu również jego brat, Książę Melchior, oraz siostra, Księżniczka Józefata. Jest jeszcze jedna bardzo ważna osoba...

 

8 Barbedetlandia - Miłość Króla Napoleona.jpg

 

 

Oto link: "Barbedetlandia - Miłość Króla Napoleona"

 

 

***

 

ZAPRASZAM

na mój blog fotograficzny:

 

Na cętce źrenicy i w obiektywie > link

 komentarze (2) | dodaj komentarz

Wydawnictwo E-bookowo wydało moją książkę

środa, 10 sierpnia 2016 16:11

Wydawnictwo Książkowe

E-bookowo wydało kolejną moją książkę

 

 

 "Marek i Jarek jadą na wakacje" - jest to opowiadanie dla dzieci i rodziców, mówiące o wesołych perypetiach dwóch braci związanych z przygotowaniami do wakacji nad morzem. Chłopcy bardzo się cieszą z nadchodzących wakacji. Czasami jednak trudno im się porozumieć w niektórych ważnych dla nich kwestiach związanych z wakacjami. I w tym właśnie sęk. Sęk, który będzie chłopców prześladował od pierwszych stron opowiadania. Jaki sęk? Mama chłopców jest przekonana, że o taki, jaki widać na niektórych drzewach po obciętej lub uschniętej gałęzi. A jak było naprawdę?

 

7 Marek i Jarek jadą na wakacje.jpg

 

 

Oto link: "Marek i Jarek jadą na wakacje"

 

 

***

 

ZAPRASZAM

na mój blog fotograficzny:

 

Na cętce źrenicy i w obiektywie > link

 komentarze (0) | dodaj komentarz

Wydawnictwo E-bookowo wydało moją książkę "Zaczarowany Dino-Ruazonid"

wtorek, 26 lipca 2016 11:04

  

Wydawnictwo Książkowe

E-bookowo wydało kolejną moją książkę

 

Zaczarowany Dino-Ruazonid - to bardzo wesoła opowieść dla dzieci i młodzieży o niezwykle spektakularnych i brawurowych przygodach fantasy dziesięcioletniej dziewczynki, która w nagrodę za wzorowe świadectwo szkolne otrzymuje od mamy pluszowego dinozaura.
Cecylka (bo tak się nazywa owa dziewczynka) w pierwszym dniu wakacji dowiaduje się, że jej pluszowy dinozaur, którego nazwała Dino, jest zaczarowany przez wróżkę Szedar i ma do spełnienia pewną misję. A ona najprawdopodobniej razem z nim. Już w tym samym dniu przyjdzie jej się przekonać, że tak jest. Na wakacjach Cecylka wraz z Dino przeżywa wiele niesamowitych przygód. Świadkiem wielu z nich, a niekiedy nawet i ich uczestnikiem jest Cecylki najlepsza przyjaciółka Emilka.
Cecylka niestety nie może wtajemniczyć Emilki w swój zaczarowany świat. Zmuszona jest mieć przed nią tajemnice. Nawet przed rodzicami. Ba, nieraz musi najbliższych wręcz okłamywać. Cecylka nie czuje się z tym najlepiej. Ale skoro dobro misji tego od niej wymaga, to zapewne tak musi być.
Cóż to za misja? Cóż to za niezwykłe, brawurowe przygody przeżywa Cecylka wraz z Dino, o których nie może rozmawiać nawet z najbliższymi? Aby się o tym dowiedzieć warto przeczytać tę opowieść. Może dzięki niej rozbudzimy w sobie uśpione marzenia i fantazje?
Może zapragniemy być jeszcze lepszym człowiekiem niż jesteśmy?

 

Zaczrowany Dino-Ruazonid.jpg

 

 

Oto link: "Zaczarowany Dino-Ruazonid"

 

  

***

ZAPRASZAM

na mój blog fotograficzny:

 

Na cętce źrenicy i w obiektywie > link

 komentarze (2) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


środa, 26 października 2016

Licznik odwiedzin:  774 015  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

O mnie

Piszę, rozkoszuję się przyrodą, zażywając ruchu na jej łonie oraz fotografując ją... a potem znów piszę. W międzyczasie robię też wiele innych, jak mniemam, pożytecznych rzeczy. Lubię żyć aktywnie oraz w miarę moich możliwości, pomagać ludziom. Nie wiem, co to nuda. Dużo się uczę, a uczę się przede wszystkim siebie, aby swoją zdolność bycia szczęśliwym, móc rozwijać jeszcze bardziej… dla siebie, dla innych.

O moim bloogu

Halina Krüsch Czopowik

Facebook i Google

Wszystkie teksty oraz zdjęcia tutaj opublikowane są mojego autorstwa, stanowią moją własność i są prawnie chronione. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie. (Ustawa o prawach autorskich - Dz.U. z dn. 4.02.1994 r., nr 24, poz. 83). Rozpowszechnianie materiałów z mojego bloga jest dozwolone wyłącznie za moją zgodą. Nadmieniam, że często ją daję, jak ktoś o nią prosi. 

O czym tutaj piszę?

Mieszkam poza granicami Kraju już ponad 25 lat, dlatego opisywane tutaj moje spostrzeżenia z dnia codziennego, to niejako konfrontacja życia w Polsce z życiem w Niemczech, i na odwrót. Konfrontacja, która potrafi czasami zadziwić, czasami zdenerwować, czasami wręcz bawić i śmieszyć.

Publikuję tu także swoje wspomnienia, teksty epistolarne oraz fragmenty twórczości, i tej już wydanej, i tej, która czeka na wydanie.

 

5 - Bajkopisarka z pierwszym krytykiem i z postaciami z jej pierwszej baj ki.jpg

Bajkopisarka Halszka z pierwszym krytykiem i postaciami z jej bajki "Deszczowa przygoda". 

Zdjęcie z artykułu "Marzenie o bajkach" w Czasopiśmie "Samo Życie"

schowaj...

Statystyki

Odwiedziny: 774015
Wpisy
  • liczba: 700
  • komentarze: 10191
Galerie
  • liczba zdjęć: 887
  • komentarze: 231
Punkty konkursowe: 5367
Bloog istnieje od: 2651 dni

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Lubię to